Przyjdźcie i Zaplanujcie Swoje
Wymarzone Wesele

Wiemy, jak ważne są szczegóły i cała oprawa przy organizacji wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Dla młodej pary i ich rodziców to niezwykły moment. Pragną, by pozostał im w pamięci na zawsze jako piękny, niepowtarzalny i uroczysty. Istotne jest miejsce oraz detale, które powinny stworzyć cudowną i niezwykłą atmosferę.

Z przyjemnością zdejmiemy z Państwa barków część trudów związanych z planowaniem i organizacją wesela. Dopilnujemy też, by budżet przeznaczony na tę uroczystość obejmował maksymalne korzyści i wyjątkowe propozycje dla gości. Wszystko dopasowane do Waszyego gustu i potrzeb.

wesela_tort

Zawsze Chętni do Pomocy
Nasi Organizatorzy

W naszym hotelu odbywają się wesela na ok. 90 osób. Organizujemy także plenerowe przyjęcia weselne dla większego grona osób. Gości weselnych po zakończonym przyjęciu zapraszamy do wygodnych pokoi hotelowych, gdzie możemy ugościć do 25 osób.

Młoda para otrzyma od nas prezent ślubny w postaci apartamentu na noc poślubną.

Skontaktuj Się z Naszym Organizatorem

“Doświadczyliśmy przepięknej uroczystości weselnej, o której zawsze marzyliśmy. Niepowtarzalny klimat i doskonała kuchnia to elementy, które na stałe zapadły w pamięci Naszych gości. Wszystko dzięki przemiłej obsłudze i gościnności właściciela!”Joanna i Marek, Piła

slubne_rozne